| Uw prijs excl. btw per Rol € 70,56 € 63,50 10,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | 06471424 |
| EAN | 4250570200225 |
Bandimex B 206 RVS V2A Slangklem band, B = 3/4" - 19 mm, D = .030" - 0.75 mm, rollengte = 30 mtr.
| CE Conformiteitverklaring (Ja / Nee) | Ja |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht kg. | 5 kg |
| HS code | 73072980 |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Maat / aansluiting | B = 19 mm |
| Materiaal | RVS V2A |
| Merk | Bandimex |
| OEM nr. | B 206 |
| Prijs eenheid per | Stuk |
| Productsoort | Bandimex Band |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Indirect |
| Type / Serie | B 206 |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Verp. afm. B x L x H mm | 240 x 240 x 15 |
| Verpakking eenheid | Rol |
| Zoekwoorden | Bandimex Spanwerktuig W 001, 4250570200010, Slangklem apparaat, |
| Toepassing | Slangen montage, Verkeersborden montage |
| toon meertoon minder | |