| Uw prijs excl. btw per Meter € 7,49 € 5,62 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | S06150038 |
| EAN | 8785267947610 |
Alfaflex Azur soepele PVC water zuigslang met harde spiraal (antischok), 40 x 46 mm, kleur blauw / transparant, PN4, per mtr.
| Buig rad. mm (slang) | 220 mm |
| Buitenwand (slang) | Gegolfde buitenwand, blauw - transparant uit soepel PVC met spir |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 510 gr. p/m |
| Kleur | Blauw |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 40 x 46 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC - kristal met hard PVC anti schok en ringstijfheid sp |
| Materiaal_slang | Soepel PVC - kristal met hard PVC anti schok en ringstijfheid sp |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 06150034 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Op maat per mtr. maat Azur zuigslang voor water |
| snijlengte | Ja, zie S nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 10 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Duurzame zuigslang voor het opzuigen- afvoeren- verpompen onder |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 40 x 46 mm, op maat gesneden per mtr. |
| Vacuüm | 6 |
| Volgens norm (en) | Producent eigen Europese kwaliteit standaard |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 4 bij 23 |
| Toepassing | Duurzame zuigslang voor het opzuigen- afvoeren- verpompen onder lage druk van beregening, drainage, bilge of afvalwater, voor zowel thuis, agrarische, bouw en industrie toepassingen |
| Buitenwand slang | Gegolfde buitenwand, blauw - transparant uit soepel PVC met spiraal (antischok) |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, vervaardigd uit transparant kristal |
| toon meertoon minder | |