| Uw prijs excl. btw per Meter € 22,21 € 16,66 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | S06160012 |
Trelleborg - Alfa Water Spire, flexibele rubber zuig- persslang met spiraal (SBR/NBR - SBR/EPDM), 32 x 42 mm, zwart, per mtr.
| Barstdruk bar bij ° C (slang) | 30 ° C |
| Buig rad. mm (slang) | 190 mm |
| Buitenwand (slang) | Schuurvast, weersbestendig, zwart met doekafdruk SBR / EPDM rubb |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 980 gr. p/m |
| Kleur | Zwart |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 32 x 42 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaal (slang) | SBR / NBR - SBR / EPDM rubber met versteviging- textieldraad met |
| Materiaal_slang | SBR / NBR - SBR / EPDM rubber met versteviging- textieldraad met |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 06160008 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Op maat per mtr. maat AX Water Spire zuig- persslang voor schoon |
| snijlengte | Ja, zie S nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 80 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 30 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Als zuig- persslang voor water en inerte vloeistoffen met optima |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 32 x 42 mm, op maat gesneden per mtr. |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | Vacuüm 0,9 / Werkdruk 10 bar |
| Toepassing | Als zuig- persslang voor water en inerte vloeistoffen met optimale flexibiliteit en sterkte, in o.a. landbouw, industrie en civiele / bouwkundige werken |
| Buitenwand slang | Schuurvast, weersbestendig, zwart met doekafdruk SBR / EPDM rubber |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, zwart, vervaardigd uit SBR / NBR rubber |
| toon meertoon minder | |