| Uw prijs excl. btw per Meter € 72,50 € 54,38 25,00 % korting | |
| Levertijd | Direct leverbaar |
| Artikelnummer | 06150464 |
Alfaflex Amazone soepele superelastische PVC zuig- persslang met harde spiraal (antischok), 150 x 167,6 mm, kleur grijs, PN2, 20 meter
| Buig rad. mm (slang) | 780 mm |
| Buitenwand (slang) | Licht gegolfde buitenwand, grijs uit soepel PVC met spiraal (ant |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 5100 gr. p/m |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 150 x 167,6 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met hard PVC antischok en ringstijfheid spiraal |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met hard PVC antischok en ringstijfheid spiraal |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | APSE150 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Volle rol Amazone zuig- persslang voor afvalwater / meststoffen |
| snijlengte | Ja, zie S. nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 20 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Duurzame zuig- perslang met een brede inzetbaarheid in schoon, v |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 150 x 167,6 mm, rol 20 mtr. |
| Vacuüm | 8 |
| Volgens norm (en) | Producent eigen Europese kwaliteit standaard |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 2 bij 23 |
| Toepassing | Duurzame zuig- perslang met een brede inzetbaarheid in schoon, vuil, afvalwater stromen, drijfmest, vloeistoffen waar PVC resistent tegen is, in o.a. agro, bouw, industrie en evenementen |
| Buitenwand slang | Licht gegolfde buitenwand, grijs uit soepel PVC met spiraal (antischok) |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |