| Uw prijs excl. btw per Meter € 69,25 € 51,93 25,00 % korting | |
| Levertijd | Levertijd 2-3d |
| Artikelnummer | S06150460 |
Alfaflex Amazone soepele superelastische PVC zuig- persslang met harde spiraal (antischok), 125 x 140 mm, kleur grijs, PN3, per mtr.
| Buig rad. mm (slang) | 650 mm |
| Buitenwand (slang) | Licht gegolfde buitenwand, grijs uit soepel PVC met spiraal (ant |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht gr. p/m (slang) | 3650 gr. p/m |
| Kleur | Grijs |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Maat / aansluiting | 125 x 140 mm |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal (slang) | Soepel PVC met hard PVC antischok en ringstijfheid spiraal |
| Materiaal_slang | Soepel PVC met hard PVC antischok en ringstijfheid spiraal |
| Merk | Alfaflex |
| OEM nr. | 06150460 |
| Prijs eenheid per | Meter |
| Productsoort | Op maat per mtr. maat Amazone zuig- persslang voor afvalwater / |
| snijlengte | Ja, zie S nr. |
| Temp. ° C max. (slang) | + 60 |
| Temp. ° C min. (slang) | - 20 ° C |
| Toepasbaar in voedselverwerking | Nee |
| Toepassing (slang) | Duurzame zuig- perslang met een brede inzetbaarheid in schoon, v |
| Uitvoering | Zuig- persslang, 125 x 140 mm, op maat gesneden per mtr. |
| Vacuüm | 8 |
| Volgens norm (en) | Producent eigen Europese kwaliteit standaard |
| Werkdruk bar bij ° C (slang) | 3 bij 23 |
| Toepassing | Duurzame zuig- perslang met een brede inzetbaarheid in schoon, vuil, afvalwater stromen, drijfmest, vloeistoffen waar PVC resistent tegen is, in o.a. agro, bouw, industrie en evenementen |
| Buitenwand slang | Licht gegolfde buitenwand, grijs uit soepel PVC met spiraal (antischok) |
| Binnenwand slang | Gladde binnenwand, vervaardigd uit soepel PVC |
| toon meertoon minder | |